Aktywny weekend na Dolnym Śląsku

25-09-2022 

Ostatni weekend miałam przyjemność spędzić na Dolnym Śląsku. Odwiedziłam osiedlowy festyn na wrocławskim Psim Polu i Strzelin, gdzie miały miejsce uroczystości z okazji Święta Patrona Miasta.

W sobotę odbyło się Pożegnanie Lata na Psim Polu, festyn organizowany przez Radę Osiedla Psie Pole - Zawidawie. Piękna pogoda i wspaniali ludzie sprawili, że było to wspaniałe popołudnie. Co prawda zostałam pokonana w szachy przez Mistrza Polski Juniorów, Adama Gibałę, ale na pocieszenie piłam lemoniadę serwowaną przez bardzo młodych, ale już świetnie zorganizowanych lokalnych przedsiębiorców. Z wielką przyjemnością i podziwem wysłuchałam koncertu, w tym specjalnie przygotowanej przez młodą i niezwykle utalentowaną Olę Kopij, piosenki o Wrocławiu.

W niedzielę, na zaproszenie Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin Doroty Pawnuk, uczestniczyłam w obchodach Święta Patrona Miasta. Wspólnie walczymy o uratowanie szpitala w Strzelinie i takie radosne okazje do spotkań są szczególnie cenne. Wielkie brawa dla wszystkich biegaczek i biegaczy biorących udział w XI Biegu Wzgórz Strzelińskich. Zaszczytem było móc osobiście złożyć Wam gratulacje.

Bardzo dziękuję za wszystkie rozmowy i wspaniale spędzony czas.

Jak wygląda moja praca w sejmie i poza nim? zapisz się do newslettera. Zapisz się