Działaj ze mną!

Zgłoś się i zostań Społecznym
Partnerem/Partnerką Posłanki!

Dowiedz się więcej

Aktualności

Kiedy przyjmowałam zaproszenie wiceprzewodniczącego Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, Piotra Ostrowskiego, na spotkanie z górnikami i pracownikami Kopalni Węgla Brunatnego Turów i Elektrowni Turów, słyszałam od niektórych: "A po co Ci to? Czemu chcesz jechać 'w paszczę lwa'?", "Od spotkań z górnikami to jest skrajna prawica!". Kompletnie się z tym nie zgadzam!

W niedzielę wieczorem, w Wałbrzychu spotkałam się ze związkowcami-pracownikami przemysłu, żeby rozmawiać o problemach przemysłu motoryzacyjnego, zbrojeniowego i tekstylnego. Serdecznie dziękuję Ogólnopolskiemu Porozumieniu Związków Zawodowych, Federacji ZZ Metalowców i Hutników w Polsce oraz Związkowi Zawodowemu Przemysłu Elektromaszynowego za zaproszenie i rozmowy!

Sankcje na Rosję muszą być bolesne i skuteczne. Muszą być więc celne i uderzać w oligarchów i reżim Putina - a nie w polskich i ukraińskich pracowników! Dziękuję posłowi Wiesławowi Szczepańskiemu za zwołanie Komisji Administracji w tej sprawie. Wraz z pracownikami podwrocławskiej firmy Medmix czekam na nowelizację ustawy!

Jak wygląda moja praca w sejmie i poza nim? zapisz się do newslettera. Zapisz się