Działaj ze mną!

Zgłoś się i zostań Społecznym
Partnerem/Partnerką Posłanki!

Dowiedz się więcej

Aktualności

Amazon zwolnił z działaczkę związkową. Interweniuję jako posłanka, domagam się wyjaśnień od korporacyjnego giganta i - tak jak związkowcy i związkowczynie z Inicjatywy Pracowniczej - przywrócenia Magdy Malinowskiej do pracy.

Pracownik w sporze z wielką korporacją jest zawsze na słabszej pozycji. Dlatego właśnie potrzebuje ochrony w postaci praw pracowniczych, dlatego tak potrzebne są związki zawodowe, chroniące pracowników przed wyzyskiem. Amazon to potężna korporacja. To bardzo ważne, by pracownice i pracownicy walczący z nim o swoje prawa i bezpieczne warunki pracy nie byli w tej walce sami. Ja jestem z nimi - Wy też bądźcie ✊

Solidarność naszą bronią!

PiS kapituluje przed antyszczepionkowcami, a ofiarami tej kapitulacji są pacjenci, dzieci, seniorzy i wszyscy zaszczepieni. Lewica staje w ich obronie!

Strategia STOP COVID to wolność dla zaszczepionych, restrykcje dla niezaszczepionych i jasna droga do wyjścia z pandemii!

🎉 To już dwa lata w Sejmie! 🎉

Dwa lata moich poselskich działań na rzecz młodych i edukacji, bezpieczeństwa na polskich drogach, na rzecz godnych warunków pracy (także w pandemii!) i w obronie tych, których i które władza PiS atakuje i dyskryminuje: kobiet, mniejszości, młodych, nauczycieli, pielęgniarek i wielu innych grup zawodowych.

Jak wygląda moja praca w sejmie i poza nim? zapisz się do newslettera. Zapisz się