Nasze działania

Znakomicie spędzona sobota na I Kongresie Kobiet Wiejskich Powiatu Ząbkowickiego.

Dziękuję Wam za zaufanie i Wasze wsparcie w moich codziennych, poselskich działaniach: na rzecz pracowników, kobiet, mniejszości, na rzecz dobrej edukacji, ochrony zdrowia czy bezpieczeństwa na polskich drogach. Za nami ważny czas - a przed nami jeszcze wiele wyzwań! Bądźcie ze mną, działajmy wspólnie i razem zmieniajmy Polskę w dobry, bezpieczny i szczęśliwy dom dla wszystkich.

Kiedy ludzie pracy potrzebują wsparcia, to miejsce lewicy jest także na ulicy! Protestują dziś nauczyciele, protestują inni pracownicy sfery budżetowej. Jesień protestów trwa! Jestem tu z Wami, bo tak trzeba. Wasza praca to nasza przyszłość. Dziękuję, że o nią walczycie

2

3

4

Dziś pod Ministerstwem Finansów z pracownikami administracji skarbowej i służby celnej, w tym ze związkowcami ze Związkowej Alternatywy, domagamy się godnych płac i bezpiecznych warunków pracy - dla nich i całej sfery budżetowej!

"Chcemy całego życia!" - pod takim hasłem ulicami Wrocławia przeszedł wczoraj 13. Marsz Równości. Dziękuję, że mogłam maszerować z Wami!

Media ujawniły dziś, że Straż Graniczna wywiozła z ośrodka SG w Michałowie rodziny z małymi dziećmi na granicę z Białorusią. To okrutne działanie Straż Graniczna uzasadnia stosowaniem się do rozporządzenia MSWiA z sierpnia tego roku, zezwalającego na tzw. "push-back", czyli wywożenie ludzi poszukujących ochrony międzynarodowej z powrotem na granicę.

Czy to w Sejmie, czy na proteście, czy też wykonując mandat parlamentarzystki w regionie - na co dzień solidarnie wspieram postulaty protestujących medyków.

Niemal dwa lata temu wystartowałam do Sejmu jako bezpartyjna kandydatka z list Lewicy we Wrocławiu. Zaufało mi wówczas ponad 14 tysięcy wyborców i wyborczyń z okręgu wrocławskiego - i to dzięki Wam zostałam posłanką na Sejm RP. Po raz kolejny chciałabym Wam za to zaufanie serdecznie podziękować ❤

Kryzys ochrony zdrowia jest "realny". Protest medyków jest "realny".. Zagrożenie, że za kilka lat nie będzie miał nas kto leczyć jest "realne". Jedyne, co wymaga "urealnienia" to odwaga premiera Morawieckiego, by podjąć dialog z medykami i zabrać się za ratowanie ochrony zdrowia!

Jak wygląda moja praca w sejmie i poza nim? zapisz się do newslettera. Zapisz się