Nasze działania

To były intensywne trzy dni. Wotum nieufności wobec Przemysława Czarnka, zaprzysiężenie nowego Rzecznika Praw Obywatelskich i przepychanie przez PiS pomysłu odbudowy Pałacu Saskiego w Warszawie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Kobiety do Polityki! Posłanki w Polskę! Ruszamy w letnią trasę polityczek Lewicy!

Już w najbliższą sobotę, 24 lipca o godz. 14.00 oficjalne otwarcie mojego Biura Poselskiego w Oleśnicy!

Tego samego dnia, gdy Konfederacja na swoim oficjalnym koncie opublikowała wideo ze słowami “nie chcę żydostwa, nie chcę LGBT”, media poinformowały, że Donald Tusk planuje nawiązanie "życzliwych" relacji z Konfederacją.

Dziękujemy za cudownie spędzony czas, podpisy pod obywatelskim wotum nieufności wobec Czarnka i świetną debatę o wyzwaniach Polski powiatowej! Do zobaczenia na kolejnych letnich spotkaniach!

Dziękuję Wam za spotkania w Oleśnicy i we Wrocławiu - za rozmowy, wspólne zdjęcia, a przede wszystkim za wysiłki, by razem z Akcją Demokracją i Lewicą odwołać ministra Czarnka z funkcji szefa resortu edukacji!

Spotkajmy się! Ostatnie miesiące nie sprzyjały bezpośrednim spotkaniom i rozmowom twarzą w twarz. Najwyższy czas to zmienić!

Jakie interwencje poselskie cieszą najbardziej? Te skuteczne! Pod koniec maja, na prośbę mieszkańców Wrocławia, skierowałam do Prezydent Wrocławia Jacka Sutryka interwencję w sprawie obniżenia cen biletów MPK dla osób posiadających orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. Osoby te często są całkowicie pozbawione źródeł zarobkowania lub też podejmują się zatrudnienia w zakładach pracy chronionej, co wiąże się z niższymi dochodami.

Zostań społeczną współpracowniczką lub społecznym współpracownikiem posłanki i... działaj razem ze mną i moją załogą!

Nareszcie! Spotkania na żywo, rozmowy twarzą w twarz, wspólne planowanie działań i zwykła radość z bycia razem - bardzo za tym tęskniłam!

Szczepmy się - dla siebie, przyjaciół, dla rodziny, dla wszystkich wokół!

Jak wygląda moja praca w sejmie i poza nim? zapisz się do newslettera. Zapisz się