Nasze działania

Jutro minie rok od Tęczowej Nocy - wydarzeń związanych z aresztowaniem Margot ze Stop Bzdurom, które przyniosło także masowe zatrzymania przez Policję aktywistek, uczestników spontanicznej demonstracji solidarnościowej, a także postronnych przechodniów.

Kiedy trzeba ciężko pracować na sukces firmy, zwykle słyszy się, że ten sukces będzie także sukcesem pracowników. Albo - że przecież "przypływ podnosi wszystkie łodzie". A potem okazuje się, że ten przypływ łodzie prezesów zamienia w luksusowe jachty, a łódki pracowników zostawia na mieliźnie. Gratuluję załodze Paroc Polska w Trzemesznie, że mówią temu dość! 4 sierpnia wieczorem pracownicy zakładu produkującego izolację z wełny mineralnej rozpoczęli strajk generalny. Przerwali pracę, zatrzymali produkcję, zgasili piec. Strajkować będą wszystkie zmiany, strajk potrwa do odwołania.

Już jutro, w czwartek 29 lipca o godz. 17.00 spotykamy się w Restauracji Pod Starym Kinem!

To były intensywne trzy dni. Wotum nieufności wobec Przemysława Czarnka, zaprzysiężenie nowego Rzecznika Praw Obywatelskich i przepychanie przez PiS pomysłu odbudowy Pałacu Saskiego w Warszawie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Kobiety do Polityki! Posłanki w Polskę! Ruszamy w letnią trasę polityczek Lewicy!

Już w najbliższą sobotę, 24 lipca o godz. 14.00 oficjalne otwarcie mojego Biura Poselskiego w Oleśnicy!

Tego samego dnia, gdy Konfederacja na swoim oficjalnym koncie opublikowała wideo ze słowami “nie chcę żydostwa, nie chcę LGBT”, media poinformowały, że Donald Tusk planuje nawiązanie "życzliwych" relacji z Konfederacją.

Dziękujemy za cudownie spędzony czas, podpisy pod obywatelskim wotum nieufności wobec Czarnka i świetną debatę o wyzwaniach Polski powiatowej! Do zobaczenia na kolejnych letnich spotkaniach!

Dziękuję Wam za spotkania w Oleśnicy i we Wrocławiu - za rozmowy, wspólne zdjęcia, a przede wszystkim za wysiłki, by razem z Akcją Demokracją i Lewicą odwołać ministra Czarnka z funkcji szefa resortu edukacji!

Spotkajmy się! Ostatnie miesiące nie sprzyjały bezpośrednim spotkaniom i rozmowom twarzą w twarz. Najwyższy czas to zmienić!

Jak wygląda moja praca w sejmie i poza nim? zapisz się do newslettera. Zapisz się